Perustaja: FIGUUNI
morjens..voisin tahtoa sulta ton "tarkoitus"biitin....jos vaan mahdollista..ois meinaa just sopiva..pistä viestiä mun VIERASKIRJAAN koska just nyt en omista salasanaa..
hey. meikä työstää loppuun täs ton biisin mihin varasit mulle ton biitin =)
tarttisin vaan siit sen paremman version mist puhuit
olisko mahdollista saada biisien sanat?
tosiaa kysyyn ton ennenkuin ees olin kuunnellu biisejä :D joo eli ei mitään :D
jos on mahdollist nii mulle toi : "intiaanin kitara" jos saan ton ilmaseks, ja haluut kattoo mun tasoo nii mut löydät mikserist artsiti nimel: EloToN sain just uude miki jne.. ois kiva jos saan vetää uude biisi toho:) se on uusin mikä on mun mikseris, min
tost torven soittajast jos oisit voinu varata mulle tai no mun studiolle Böle kiinnostu ja rupes väsää sanoja et jos voit antaa ton mulle tai jotain.
Lähetän sulle sen valmiin äänitetyn version sit. oisko muuten mahd. saada toi ilmaseks ainakin aluks sit jos menee levylle voin ehk. jotain maksaa.
Lisää viesti

jeps,tää on todellaki onnistunu biitti ainaki mun mielest,koko versioon tulee monipuolisemmat boksit ja ehkä lisää jotai ja miksaan paremmin..KOMMENTOIKAAA!!
KOMMENTOIKAA!!kysy jos kiinnostaa..
KOMMENTOIKAA!
JIAH..KYSY JOS KIINNOSTAA :) KOMMENTOIKAA!!
paskasti miksattu mut miksailen paremmin sille joka räpää tähän :) KOMMENTTIA!!
tällänen nyt..eli kysy jos kiinnostaa..KOMMENTTIA!!
miksaamaton versio,ehk pikkusen särkee..mut miksattu tule sille joka sit räpää tähän :)KOMMENTOIKAA!!
jep eli tämmönen tuli aikaseks..kysy jos haluut :)
tämmönen hullunkurinen biitti tällä kertaa..kysy jos kiinnostaa :) KOMMENTOI JOS KUUNTELET..rummut viel miksaamattomat..mutta se joka haluu tän saa miksatun version :) ja pitemmän..
jep..mun mielest tää kuulostaa hyvält,tylsyydessäni tein tän..KOMMENTOIKAA JOS KUUNTELETTE!!
tällänen haikee piitti taas jälleen kerran..kysykää ken tykkää :)
tämmönen kökkö kakka...ei menny kauon..ja sen kuule..mut no..kysy jos haluut..voin miksaa sitte paremmin..
KOMMENTOIKAAA!!
jep..tää kyllä onnistu..KOMMENTTIA!!
ja tässä maistianen uudesta piitist :) mun mielest tosi hyvin onnistuin,mut tää ei oo viel valmis,ja jos haluut tähän räpäyttää niin kysy pois vaan :D ja sit saat koko version :)
miksaukset kuse..mut KOMMENTTIA!!!öinen saundi maailma..jiah..kysyä saa..
tämän tekasin aamu yöstä..mun mielest kyl aikas onmnistunu,ja miksauksetki toimii iha hyvi :) mutta miksailen vielä tätä paremmaks sille joka tähän räpää..kysy jos tuntuu silt..KOMMENTTIA!!
tämmönen nyt..kysy jos haluut tähän räpää :) KOMMENTOIKAA!!
tämmönen aika onnistunut biitti :) KOMMENTOIKAA!!
tämmönen tuli pitkäst aikaa..kysykää jos kuulostaa hyvält..
jep eli taas pitkäst aikaa jotai,tosi nopee kyhäily(varmaan kuulee) mut kysy jos kiinnostaa :)
tämmönen tuli väsättyä..tää on taas tätä mun omaa sävellys style..jos dikaat kysy pois ;)
KUUNNELKAA JA ANTAKAA KOMMENTTIA!!
miksauksissa on kyl jotain mätää..mut mut..KUUNNELKAA JA ANTAKAA KOMMENTTIA!!ja jos jotain inspaa niin kysy..ja verseet voi olla liian pitkät tai ei,ku en oikeen tiiä miten tähän räpäis eli en oikeen osannu laskee monta lainii tähä tulis..juu emt..mut kommakkaa..
tämmöinen aika hempeen haike piitti..KOMMENTTIA KIITOS!!!ja kysy jos kuulostaa hyvält ja halutytas tähän räkii..
ja valmista biisiä voit käydä kuuntelemas ja kommentoimas:http://www.mikseri.net...
näitä piittejä on nyt alkanu tulemaa koko aika..tähänkään en aikaani panostanut kuin puolisen tuntia tjn sinne päin..mutta KOMMENTTIA!!ja kysyä saa,katotaan jos luovutan ;)käy tsekkaa dammu täält:http://www.mikseri.net...
tämmöstä nyt..KOMMENTOIKAA JOS KUUNTELETTE!!!ja kysy jos haluut räkii tähän :)ja juniorin räpää voit käydä tsekkaamas täältä:www.mikseri.net/junnu
siinäs sulle samalla vähä keskiarvoa :D