Perustaja: apexx
Mitä keskeneräisiä biisejä ? Ihan valmiita biisejä nuo olivat, niitä vain muokattiin keikoiksi parempaan muotoon kun tulin vokalistiksi. Ei olla vain ehditty äänittää vokaaleja ja uusia versioita.
ja yksi syy näiden julkaisemiseen oli muunmuassa juurikin se vokalistin haku
aika vitun perseestä :D
oon vissii aika hyvä beatboxaan ku nämä kaikki hoidin voxeilla ? :P
kylhän tossa kikki lukkee
Minkätyyppiset vokaalit teillä on? Meshuggah-karjuntaa? :D
Voinnn tässä vokaalistina vastata, elikkä ei ihan Jensin tietä kuljeta, vaan enemmän dm-tyylistä :) Perkheles pitäis saada tännekin voksujen kanssa
Soittotaitoa löytyy, mutta missä on näitten biisien ideat? Kuulostaa siltä kun sointuja hakattaisiin arvailemalla ja rumpali tuntuisi olevan välillä kovasti hukassa. Lisää reeniä pojat tai tytöt =)
^ naurahdin hieman
Lisää viesti

demo 2009:n avausraita, toistaiseksi instrumentaalinen mutta parannus tapahtuu asap.
demo 2009:n toinen kipale. toistaiseksi instrumentaaliversio mutta parannusta tapahtuu asap
Demo 2009:n kolmas ja viimenen kipale. tämäkin toistaiseksi instrumental, mutta vokaalit äänitetään kunhan ehditään.
Miksi laitatte keskeneräisiä biisejä näytille? Ei sillä ettei niin saisi tehdä, on mielestäni vain perin kummallista.