mikseri.net







 Käyttäjäkuva 



Käyttäjäkuva







 Projektit 



Hoe-Joe
Hoe-Joe soittaa Rockia, vahvalla kokemuksella ja tiukalla otteella!

Risupadon keppi
Bändi on toiminut jo vuosia projektiluontoisesti. Esim. kuultavissa oleva Uusi aamu-kappale on tehty alunperin tilaustyönä Vanda-Helsingen 650-vuotis juhlia varten ja ensiesitys oli täpötäydellä Tikkurilan Valtti-areenalla vuonna 2001. Asianmukainen äänite tästä ja muutamasta muusta kappaleesta saatiin kuitenkin tehtyä vasta alkuvuodesta 2008 (kiitokset Toni Kimpimäelle).







 Suosikit 



Artistit:
» Kosminen siivooja
» Stella
» Rattle Machine
Näytä kaikki (20)










 Joe Hoe 



Käyttäjäryhmä:   Peruskäyttäjä
Goldmember: Ei (mikä se on?)
Ikä: 39 vuotta
Status: Offline (Nähty viimeksi 19.11.2008 23:02)
Kotikunta: Helsinki
Profiilisivu: 2188 vierailijaa.
Arvostellut: 128 biisiä (k/a: 8.7) (listaus)
Kommentoinut:   135 biisiä (listaus)
Kannattaa: 20 bändiä (listaus) / 0 soittolistaa
Tagit: rock, 70's rock, kesä (kaikki)







 Kuvagalleria 



Joe Hoe on lisännyt kuvia kuvagalleriaansa.

» Kuvagalleriaan








 Päiväkirja 



Joe Hoe ei ole tehnyt merkintöjä päiväkirjaansa.










Tervehdys!

Olen koko ikäni musiikin parissa puuhastellut harrastelijamuusikko. Nykyinen bändini HOE-JOE esittää 70-lukuhenkistä rockia ja itse olen bändin laulaja. Bändillä on jo pitkä historia, mutta itse olen ollut mukana kesästä 2004 saakka. Aiemmin olen laulanut ja soittanut kitaraa lukuisissa eri bändeissä ja myös miksauspöydän toisella puolella työskentely on minulle tuttua puuhaa.







 Pikaviestit 



Rekisteröityneet jäsenet voivat lukea ja jättää toisilleen pikaviestejä. Kirjaudu sisään sivun ylälaidasta.










Käyttöehdot. Rekisteriseloste. Sivuston tuotanto: Mikseri Finland Oy. Hosting: Kotisivut.com. Mainosmyynti: White Rabbit. Powered by Simppa