Focus

Amppiworks | 23.02.2003 | Drum'n'Bass
Hei, sinulla on joko JavaScript pois päältä tai vanha versio Adoben Flash Playerista. Hae uusin Flash Player.

Wipeout tyylisen kaahailun "menu" musa.

9,00   1549 kuuntelua

Kommentit

Haluaisitko kommentoida? Rekisteröidy käyttäjäksi tai kirjaudu sisään

Kirjaudu

Deltaforest 15.11.2006
Wipeouttihan oli kova sana silloin ennenvanhaan ja kaikki mikä liittyy/muistuttaa siitä on pakko olla hyvää. Omasta mielestäni musatyyli tässä kuitenkin kaartuisi ehkä hieman enemmän Junglen puolelle, saattaa tosin vaikuttaa asiaan että pidän enemmän Dark d`n`b:stä, mutta ihan kuunneltava biisi tämäkin.
0   +1 +2
 
Silttu^ 23.02.2004
Pystyy muistaan ku joskus ala-asteella jauhettiin wipeouttii!! :D
0   +1 +2
 
aleksi 28.03.2003
hyviä sävellysideoita, mutta soundit ei ihan vakuuta. ainakin tuota bassoa miettisin vielä. biitit on sopivan taustalla ja rytmit toimii. heti alussa on minusta hyvä fiilis: jännitys päällä, kohta kaahataan. melodia ei minusta tue tätä. siitä tulee mieleen melkeinpä "game over" -ruutu.
0   +1 +2
 
DjLime 03.03.2003
Juu menuissa on yleensä tälläsiä... ihan hyvin tehty jos aikoo päästä mukaan pelien musiikki bisneksee... jos sellasta ees on.
0   +1 +2
 
10
Hipelius 26.02.2003
Hmm. Itse en kuuntele tällaista musaa, mutta kun ajattelee että mihin se kuuluu... Sopii täydellisesti menu-biisiks. Muuten, mikä toi rumpu soundi on?! Onks se joku soundfontti vai mikä? Mää haluun sen!
0   +1 +2
 

Löytyy soittolistoilta

MoonTV Kellari
uusin jakso 30.11.