Skiing is for pussies

Chad the Quarterback | 23.04.2007 | Punk
Hei, sinulla on joko JavaScript pois päältä tai vanha versio Adoben Flash Playerista. Hae uusin Flash Player.

Tästä alkaa Chad the Quarterbackin uusi EP. Levy on omistettu Bonelle, joka on uurastanut maailman merillä useita kuukausia.

Kesä on lopuillaan ja tekemisestä tuntuu olevan puutetta. Mitä talvella oikein voi tehdä? Hiihtäminen on nössöille ja jääkiekkokaukalossa tulee aina turpaan. Voisi varmaan muuttaa jonnekkin jossa on aina lämmintä!

9,33   414 kuuntelua

Kommentit

Haluaisitko kommentoida? Rekisteröidy käyttäjäksi tai kirjaudu sisään

Kirjaudu

8
jimbow 12.05.2007
Intro oli piristävästi kitarattomana hyvä, ja kitaroista lähti varsinkin säkeissä hyvää riffittelyä. Tässä on parempi kokonaissoundi kuin tuossa ...superman-kappaleessa, vaikkakin nyt sanoma jäi hämärämmäksi. Tiivis ilmaisu miellytti myös korvia.
0   +1 +2
 
10
wry 26.04.2007
Tiukka biisi, mut vielä tiukemmat soundit ja selvästi erittäin ammattaitaitoisesti äänitetty & tuotettu. Yeah!
0   +1 +2
 

Viimeisimmät kuuntelijat

Löytyy soittolistoilta

MoonTV Kellari
uusin jakso 30.11.